Schody drewniane: Dąbrowa Górnicza

Prowadzimy rodzinną firmę od niemal 30 lat, dlatego doskonale wiemy, jak ważnym elementem w każdym domu są schody. Tworzymy drewniane konstrukcje, które są wytrzymałe oraz praktyczne w codziennym użytkowaniu. Oferujemy solidne podesty na przykład z dębu lub jesionu wykazujące wysoką odporność na zarysowania, ścieranie czy wilgoć. W zależności od preferencji Klientów przygotowujemy je z litego surowca i wykańczamy lakierem bezbarwnym bądź bejcujemy na wybrany kolor. Powierzysz nam zatem wykonanie drewnianych schodów dopasowanych do stylistyki dominującej w całym domu oraz ich montaż w Dąbrowie Górniczej lub innych miejscowościach w kraju. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Najpiękniejszy mebel w Twoim domu – drewniane schody samonośne lub na beton

Podczas przygotowywania projektu, produkcji, a następnie montażu dbamy o to, aby drewniane schody były nie tylko funkcjonalne, ale także zachwycały pięknym wyglądem i stanowiły spójny element aranżacji wnętrza. W naszej pracowni zatem tworzymy między innymi podesty samonośne, policzkowe z poręczami idealne dla rodzin z dziećmi, jak również klasyczne, ażurowe konstrukcje doskonale sprawdzające się w pomieszczeniach z dużymi oknami. Ponadto oferujemy drewniane schody do montażu na już istniejących stopniach betonowych na przykład ze spocznikami lub instalowane w kształcie litery C. Na życzenie Klientów przygotowujemy też balustrady wypełnione prostymi tralkami bądź prętami ze stali nierdzewnej, szkłem hartowanym czy kutymi metalowymi elementami dekoracyjnymi. Zadzwoń, a my zapewnimy dostarczenie Twoich wymarzonych schodów drewnianych do Dąbrowy Górniczej!

schody drewniane w dąbrowie górniczej
schody drewniane dąbrowa górnicza

Produkcja oraz montaż drewnianych schodów – Dąbrowa Górnicza

Produkujemy drewniane schody na indywidualne zamówienia, dlatego zawsze zależy nam na tym, aby dostosować projekty do osobistych potrzeb i gustu Klientów. Zajmiemy się pomiarem klatki schodowej, stworzeniem wizualizacji projektów, wykonaniem, konserwacją drewna, jak również montażem stopni. Jesteśmy w stanie przygotować konstrukcje w stylistyce nowoczesnej, w tym także minimalistycznej, a dodatkowo klasycznej bądź rustykalnej. Zawsze stawiamy na jakość oraz terminowość, dlatego schody drewniane tworzymy starannie, dbając o najmniejsze detale. Do składania zamówień zachęcamy Klientów z Dąbrowy Górniczej!

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet