Schody: Oleśnica

Czasy, kiedy schody pełniły jedynie praktyczną funkcję, dawno minęły. Dzisiejsze konstrukcje stanowią bowiem także wyjątkowy dodatek do aranżacji przestrzeni. Nie tylko pozwalają dostać się na piętro lub poddasze, ale także są idealnie dopasowane stylem do już istniejących elementów: podłogi, drzwi czy okien oraz ogólnego charakteru wnętrza. W nowoczesnych przestrzeniach doskonale sprawdzają się lekkie, samonośne konstrukcje, podczas gdy domy tradycyjne wymagają raczej wybudowania schodów bardziej masywnych, obłożonych solidnym, szlachetnym drewnem. Niezależnie od tego, czy szukasz jednych, czy drugich — z chęcią wykonamy je dla Ciebie.

Jakie schody oferujemy Klientom z Oleśnicy?

Piękne, stylowe schody stanowią doskonałe uzupełnienie domu. Dzięki dobrze wykonanym, solidnym stopniom możesz szybko dostać się na wyższe piętro, a wygodna, odpowiedniej wysokości barierka ochroni Cię przed upadkiem. Niewątpliwy urok naturalnej tarcicy sprawi, że schody wykonane przez nasz zespół w Twoim domu będą wyjątkowo stylowym, pięknym dodatkiem. Możesz zamówić u nas zbudowanie schodów drewnianych na istniejącej już betonowej konstrukcji lub samonośnych obłożonych drewnem. Wszystkie projekty, pomiary oraz montaż wykonujemy sami.

schody oleśnica
schody w oleśnicy

Szukasz schodów, które dodadzą elegancji Twojemu domowi? Wybierz drewniane konstrukcje od P.P.H.U. ASA

Firmę ASA tworzą doświadczeni stolarze, dzięki czemu możemy zagwarantować, że wybudowane przez nas schody będą odznaczały się niezwykłą precyzją oraz jakością wykonania. Dzięki naturalnemu surowcowi, jakim jest drewno, każdy stopień jest niepowtarzalny i charakteryzuje się unikalnym wzorem oraz odcieniem. Aby na jak najdłużej zachować ich piękny wygląd, lakierujemy je albo olejujemy. To z kolei pozwala podkreślić ich wyjątkowość, a także zabezpiecza przed wilgocią, brudem i ścieraniem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia wszystkich Klientów z Oleśnicy.

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet