Schody drewniane – Katowice

Schody drewniane to doskonała alternatywa dla konstrukcji metalowych, z tworzywa sztucznego czy betonu. Użytkowe elementy wykonane z drewna mają bowiem wiele zalet, które przemawiają na ich korzyść. Przede wszystkim są wyjątkowo estetyczne. Drewno to naturalny materiał, który daje ciepły i przytulny wygląd wnętrzom, a więc schody drewniane są nie tylko funkcjonalne, ale stanowią również element dekoracyjny w pomieszczeniu. Dzięki temu, że drewno występuje w różnych kolorach i strukturach, można dobrać konstrukcję do stylu wnętrza, w którym będą montowane.

Schody na wymiar dla Klientów z Katowic

Kolejną zaletą drewnianych schodów jest ich trwałość. O ile drewno może ulec zniszczeniu w wyniku działania czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, to odpowiednio zabezpieczone schody mogą służyć przez wiele lat. Wymaga to jednak właściwej konserwacji i regularnego lakierowania czy impregnacji. Drewniane schody są również bardziej bezpieczne w użytkowaniu niż schody metalowe czy z tworzywa sztucznego – drewno ma naturalną zdolność do absorbowania wstrząsów. Dodatkową zaletą schodów drewnianych jest możliwość wykonania ich na wymiar przez stolarza. Dzięki temu można dostosować schody do indywidualnych potrzeb i wymiarów pomieszczenia.

schody drewniane katowice
schody na wymiar katowice

Drewniane schody na wymiar

w ASA wykonujemy schody drewniane na wymiar na terenie całej Polski, również w Katowicach. Mamy doświadczenie w produkcji schodów samonośnych i na beton. Klienci zamawiają u nas schody dębowe za zabudową, jesionowe pełne z podstopniami, barwione schody dywanowe, ażurowe proste, na konstrukcji ze stali nierdzewnej lub z balustradami. Jesteśmy w stanie stworzyć zarówno minimalistyczne i nowoczesne, jak i tradycyjne, stylizowane schody drewniane dopasowane do indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły projektu: bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i obowiązujących trendach podpowiem i doradzimy.

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet