Schody — Sosnowiec

Drewniane schody w różnych odcieniach, rozmiarach i stylach wykończenia to absolutny hit, który niezmiennie utrzymuje się w najnowocześniejszych trendach. Zastosowanie tego typu schodów pozwala na stworzenie nie tylko estetycznej, ale też praktycznej przestrzeni. Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu schodów samonośnych, jak również takich na beton. Dzięki zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, dlatego grono naszych stałych Klientów — w szczególności z Sosnowca i okolic — wciąż się powiększa.

Solidne, eleganckie schody z naturalnego drewna

Oferujemy profesjonalnie wykonane schody z wysokojakościowego, litego drewna dębowego i jesionowego, które możemy poddać bejcowaniu na wybrany przez Ciebie odcień. Dbamy o każdy detal, dlatego wszystkie stopnie produkowane są bardzo precyzyjnie. Przygotowujemy projekty schodów na zamówienie, najpierw wykonując pomiary i dopasowując rodzaj oraz kolor drewna do oczekiwań Klienta. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie projektowania, więc doskonale wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę przy konkretnych realizacjach. Specjalnie dla Ciebie stworzymy:

  • schody samonośne — nie wymagają wsparcia ściany, są wolnostojące, stanowią niezależną konstrukcję, dzięki czemu można je zamontować w dowolnym miejscu w dwupoziomowym mieszkaniu lub domu;
  • schody na beton — montowane na betonie przy użyciu specjalnego kleju, gdzie beton stanowi ich fundament.
schody sosnowiec
schody drewniane w sosnowcu

Nowoczesne schody do Twojego domu

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy zajmującego się projektowaniem i montażem nowoczesnych schodów drewnianych, skontaktuj się z nami. Nasze dotychczasowe realizacje obejmują klasyczne, proste, minimalistyczne rozwiązania, jak również te bardziej innowacyjne. Tworzymy schody samonośne, na betonie, a także na metalowej konstrukcji, pracując wyłącznie na naturalnym, litym drewnie. Postaw na specjalistyczną firmę z doświadczeniem — wybierz schody, które idealnie wpiszą się w styl wnętrza Twojego domu. Obsługujemy Klientów z Sosnowca oraz okolicznych miejscowości. Zapraszamy!

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet