Schody: Śląsk

Jako doświadczony producent schodów drewnianych za cel w codziennej pracy obraliśmy wykorzystanie naturalnych walorów i parametrów drewna. Dokładamy wszelkich starań, aby z ekologicznych, szlachetnych surowców – czyli między innymi drewna dębowego, jesionowego i innych – wydobyć wszystko to, co najlepsze. Łączymy sprawdzone, tradycyjne metody produkcji z nowoczesnymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, wychodząc tym samym poza ramy klasycznego rzemiosła.

Tworzymy wyjątkowej jakości drewniane schody samonośne i na beton, które wyróżniają się funkcjonalnością, trwałością i eleganckim, ponadczasowym desingem. W zależności od indywidualnych potrzeb, wymagań i preferencji Zleceniodawcy, jesteśmy w stanie zrealizować zarówno standardowe, jak i niestandardowe projekty. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, łącznie z doradztwem w wyborze najlepszych koncepcji i materiałów i fachową pomocą. Nieustannie się rozwijamy, śledzimy treny branżowe, rozbudowujemy park maszynowy, a to wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

schody dolny śląsk
producent schodów śląsk

Chcesz, żeby Twój dom był wyjątkowy? Postaw na ponadczasowe rozwiązania, czyli drewniane schody!

Dla mieszkańców Śląska i innych części Polski zrealizowaliśmy mnóstwo wartych uwagi projektów – niektóre z nich można podziwiać na naszej stronie. Mieliśmy przyjemność tworzyć schody drewniane dwu zbiegowe barwione na ciemno z oświetleniem ledowym, klasyczne schody wykonane z drewna w klasie rustykalnej z naturalnymi przebarwieniami i sękami, a także nawiązujące do nowoczesnego stylu schody dębowe bejcowane z pomalowaną na biało balustradą o nieregularnych wzorach wypalanych laserowo. Dzięki takim projektom jesteśmy gotowi na jeszcze więcej! Dlatego, jeśli szukasz dobrej firmy, która stworzy w Twoim domu niebanalne schody, zapraszamy do współpracy.

ASA – producent schodów drewnianych

Zaufaj naszemu doświadczeniu, a gwarantujemy, że nie pożałujesz tej decyzji. Stolarski fach mamy we krwi, nasza firma istnieje już na rynku od kilkudziesięciu lat. Tworzymy wyjątkowe konstrukcje, łącze funkcjonalność, estetykę i komfort użytkowania, schody, które będą służyć przez długie, długie lata. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły projektu, otrzymać wycenę lub odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Jesteśmy do dyspozycji.

schody drewniane śląsk
Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet