Schody drewniane – Gliwice

Schody to niezbędny element konstrukcyjny każdego piętrowego budynku. Jednak mogą być także piękną dekoracją. Funkcja ozdobna jest szczególnie ważna w przypadku domów, gdyż odpowiednio dobrane stopnie potrafią sprawić, że wnętrze od razu stanie się bardziej eleganckie, przytulne, tradycyjne albo nowoczesne. Drewniane schody to doskonały wybór – sprawdzają się w przypadku każdego stylu, jak również są wytrzymałe i proste do utrzymania w czystości. Jeżeli szukasz solidnej firmy stolarskiej, realizującej zamówienia w Gliwicach lub okolicach tego miasta, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Rodzaje schodów drewnianych

Rozumiemy, że nasi Klienci mają różne wizje tego, jak powinno wyglądać wnętrze ich domu, dlatego też proponujemy wiele opcji do wyboru. Pracujemy na drewnie z takich drzew jak jesion czy dąb, które może być dodatkowo barwione albo zakonserwowane w naturalnym stanie. Wykonujemy zarówno schody samonośne, jak i obłożenie drewnem istniejącej już w budynku struktury betonowej. Produkujemy m.in. konstrukcje proste, zabiegowe oraz policzkowe. Możemy również zrobić ażurową lub pełną balustradę, by poprawić komfort, a także bezpieczeństwo osób korzystających z naszych wyrobów. Przed rozpoczęciem prac pokazujemy ruchomą wizualizację projektu.

schody drewniane w gliwicach
schody drewniane gliwice

Wysokiej jakości schody drewniane dla Klientów z Gliwic i okolic

ASA to doświadczony producent schodów – pierwsze realizacje wykonywaliśmy już w latach 80. XX wieku. Obecnie dysponujemy dobrze wyposażoną stolarnią oraz własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy samodzielnie przeprowadzić każdy etap produkcji – od pomiarów i zrobionego na komputerze projektu aż po montaż. Oferujemy również pokazy schodów samonośnych w stanie surowym, czyli przed szlifowaniem czy lakierowaniem, by każdy z Klientów mógł sprawdzić, jak się po nich chodzi. Zapraszamy osoby z Gliwic i okolic, które szukają wyrobów drewnianych wysokiej jakości do kontaktu z nami!

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet