Schody drewniane: Tychy

Interesują Cię piękne i stylowe schody drewniane do domu, które będą dopełnieniem wyjątkowego wnętrza? To świetnie się składa, schody ASA z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania. Wykonane z drewna najwyższej jakości z dbałością o każdy detal zachwycają, stanowiąc jednocześnie w pełni funkcjonalny element wystroju. Poznaj naszą ofertę dla miasta Tychy i zrealizuj swoje marzenie o drewnianych schodach.

Efektowne schody drewniane

Nasze drewniane schody to solidne i piękne rozwiązanie na lata, które doskonale zdobi, zapewnia komfortową komunikację i dodaje wnętrzom pożądanego charakteru. Często przestrzeń w domu, w której znajdują się schody, jest jego sercem, elementem reprezentacyjnym. Dlatego możemy zadbać, by stała się ona unikalna. Produkujemy schody drewniane z naturalnych materiałów.
Mogą mieć konstrukcję:

  • samonośną,
  • montowanena beton,
  • na belce samonośnej,
  • opartą o stal.

Dodatkowo możemy wykonać również balustrady, boazerię, podesty i progi czy inne drewniane elementy uzupełniające projekt schodów. Działamy nie tylko w Opolu, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, ale także w Tychach i na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

schody drewniane tychy
schody tychy

Wybierz najpiękniejsze schody do swojego domu

Tworzymy schody drewniane na wymiar, o zróżnicowanej konstrukcji i wyglądzie. Sprawdź ażurowe albo pełne modele, naturalne bądź wybarwione, o formie dopasowanej do wnętrza. Każdy projekt przygotowujemy przy pełnej współpracy z Klientem, by spełnić jego marzenie o pięknych schodach. Postaw na wyjątkowe schody z naturalnego drewna, które są rzemieślniczym rękodziełem pracowników firmy ASA.

Sprawdź naszą ofertę schodów drewnianych: Tychy

Proponujemy Ci atrakcyjną ofertę schodów drewnianych w Tychach. Sprawdź galerię wykonanych już przez nas prac w kategoriach schodów samonośnych i na beton. Zainspiruj się i znajdź rozwiązanie dla siebie. Masz pytania, chcesz umówić się na spotkanie? Zapraszamy do kontaktu!

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet