Schody: Oława

Wierzymy, że schody to nie tylko praktyczny łącznik między kondygnacjami budynku, ale też piękny mebel, który warto wyeksponować, a nie zasłaniać wykładziną dywanową. Właśnie dlatego do wykonania każdego projektu podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem i starannością. Sprawdź, co mamy do zaoferowania Klientom z Oławy oraz innych miejscowości!

Drewniane schody samonośne

Jednym z filarów naszej działalności jest wykonywanie kompletnych konstrukcji drewnianych schodów samonośnych różnych typów. Klientom z Oławy i innych miejscowości oferujemy na przykład schody na konstrukcji środkowej belki samonośnej, policzkowe pełne z podstopniami, zabiegowe, ażurowe oraz pozostałe. Jeśli nie wiesz, na jaki typ się zdecydować, skontaktuj się z nami. Na podstawie informacji o Twoich preferencjach estetycznych, ale też warunkach w miejscu, w którym mają się znaleźć schody, przygotujemy projekt maksymalnie wykorzystujący dostępną przestrzeń. Do wykończenia schodów wykorzystujemy lite drewno dębowe, jesionowe i inne gatunki. W trakcie prac istnieje możliwość odwiedzenia naszej stolarni w celu obejrzenia schodów w stanie surowym, kiedy nie są jeszcze oszlifowane ani polakierowane. Można po nich wejść i sprawdzić, czy są wygodne w użytkowaniu.

schody oława
schody w oławie

Schody drewniane klejone do betonu

Oprócz budowy drewnianych schodów samonośnych Klientom z Oławy oferujemy także obłożenie drewnem konstrukcji betonowych. To rozwiązanie dedykowane tym osobom, które na przykład wykańczają dom, w którym przewidziano i stworzono już odpowiednie przejście między parterem a piętrem. Oferujemy zarówno proste wykończenie stopni oraz podstopni, jak i wykonanie balustrady w dowolnym stylu. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły Twojego projektu!

Nasza rodzinna firma już od 1983 roku zajmuje się projektowaniem i budowaniem drewnianych schodów wewnętrznych. Wykonamy dla Ciebie każdy typ schodów z drewna dębowego, jesionowego bądź innego. Serdecznie zapraszamy Klientów z Oławy, a także całej Polski!

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet