Stopnie drewniane na schody

Kupiłeś piętrowy dom jednorodzinny w stanie surowym, w którym znajduje się gotowa konstrukcja betonowa łącząca parter z piętrem? Chcesz wykończyć schody w piękny i trwały sposób, aby zachwycały gości od samego wejścia? Zależy Ci na tym, by móc eksponować stopnie, a nie zasłaniać je wykładziną? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy. Proponujemy między innymi układanie drewnianych stopni na schodach betonowych.

stopnie drewniane na schody

Producent schodów drewnianych

Doskonale rozumiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest jakość materiały wykorzystanego do obłożenia schodów betonowych. Z tego względu kupujemy wysuszoną tarcicę w tartaku i wszelkie dalsze czynności wykonujemy samodzielnie w naszej stolarni, w tym pomiary, projekt na komputerze, produkcję oraz montaż na miejscu. Opowiedz nam, czego oczekujesz, w jakim stylu będzie wnętrze, czy potrzebujesz dodatkowej zabudowy w postaci poręczy. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegółowy zakres prac.

Przyklejanie drewnianych stopni na schody betonowe

Mając w nowo wybudowanym domu betonową konstrukcję schodową, nie musisz rezygnować z drewnianych schodów o pięknym, szlachetnym wyglądzie zachwycającym od samego wejścia. Do obłożenia betonu używamy litego drewna, na przykład dębowego lub jesionowego, które może mieć naturalny odcień albo zostać zabarwione. Dodatkowo oferujemy wykonanie poręczy wpisującej się w aranżację wnętrza — która nie tylko stanowić będzie zabezpieczenie przejścia, ale też pięknie uzupełni kompozycję. Dbamy o to, by każdy stopień i podstopień mocno przykleić do betonu, ponieważ to pozwoli przed długie lata cieszyć się wytrzymałą, funkcjonalną konstrukcją. Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami, by omówić usługę układania stopni drewnianych na schody betonowe. Zapraszamy Klientów z całej Polski!

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet