Schody na betonie

Betonowe konstrukcje schodów mają to do siebie, że wymagają odpowiedniego wykończenia, aby prezentowały się estetycznie, a jednocześnie dobrze spełniały swoją funkcję. Piętrowe budynki, bez względu na to, czy są prywatne, mieszkalne, czy przeznaczone do publicznego użytku, powinny wyróżniać się porządną, solidną i wytrzymałą konstrukcją, która umożliwi bezproblemowe poruszanie się pomiędzy piętrami. Betonowe schody są bardzo często wybierane przez inwestorów bądź osoby prywatne planujące budowę własnych czterech kątów. Jest to rozwiązanie praktyczne, ale wymaga dodatkowych prac. Drewniane stopnie to świetny sposób na to, aby wyglądały one elegancko, były praktyczne, a przy tym trwałe. Jesteśmy producentem schodów dywanowych klejonych na betonie — sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy dla siebie wariant.

Sięgnij po klasyczne rozwiązanie i postaw na schody dywanowe na betonie

Jeśli szukasz sposobu na wykończenie betonowych schodów, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy schody dywanowe wyprodukowane z litego drewna ciętego na wymiar. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy mistrzami w swoim fachu, dlatego nasz cały asortyment to wysokojakościowe, drewniane stopnie oraz schody dywanowe. Montujemy zarówno podstopnie, jak i balustrady. Możesz zatem skorzystać z naszych usług kompleksowo albo zamówić montaż samych schodów.

Lakierowane, drewniane schody dywanowe do Twojego domu

Drewniane schody to absolutna klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Warto więc zainwestować w takie rozwiązanie, ponieważ jest to połączenie funkcjonalności z klasycznym designem. Możemy przygotować dla Ciebie schody dywanowe na betonie, które będą idealnie przylegać do stopni, ale też do ściany lub balustrady. Możesz wybrać pomiędzy kilkoma wariantami różniącymi się od siebie rodzajem drewna. Gotowe stopnie wzmacniamy specjalnym lakierem zabezpieczającym przed zarysowaniami, zabrudzeniami bądź uszkodzeniami mechanicznymi. Zapoznaj się z naszymi propozycjami dywanowych schodów, po czym skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów zamówienia. Zapraszamy!

24

Schody między ścienne w budynkach segmentowych

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Dąb ponownie koloryzowany na barwę paneli podłogowych. Podstopnie białe, poręcz przyścienna zamontowana na uchwytach ze stali nierdzewnej. Schody między ścienne montowane najczęściej w budynkach segmentowych.

23

Klasyczne schody z brudnikiem przyściennym

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Gogolin Tym razem podświetlenie w naszym wykonaniu. Klasyczne schody dębowe z brudnikiem przyściennym pomalowanym na biało jak i podstopnie, i cała balustrada. Ostatnio dość powszechne łączenie kolorystyczne. Słupy nośne lekko zdobione, balustrada w stylu angielskim (tralki nie wchodzą w stopnie)Ciekawy efekt daje umiejscowienie okazałego lustra vissavi stopni schodowych.

22

Schody zabiegowe z balustradą klasyczną

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Gogolin Dębowe schody zabiegowe z balustradą klasyczną wypełnioną kształtownikami metalowymi ze stali nierdzewnej. Konstrukcja stropu wymagała zastosowania drewnianego wysięgnika umożliwiającego zabudowę zamykającą otwór schodowy na piętrze.

21

Schody z balustradą klasyczną wypełnioną kształtownikami

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Dębowe schody zabiegowe z balustradą klasyczną wypełnioną kształtownikami metalowymi ze stali nierdzewnej. Konstrukcja stropu wymagała zastosowania drewnianego wysięgnika umożliwiającego zabudowę zamykającą otwór schodowy na piętrze.

20

Schody na konstrukcji betonowej z balustradą przeszkloną

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Wrocław Schody dywanowe na konstrukcji betonowej z balustradą przeszkloną. Użyte szkło, bardzo bezpieczne gdyż jest klejone i hartowane. Klasyczny zabieg z zamknięciem otworu na piętrze. Dla uzyskanie wizualnej lekkości zastosowano słupki o mniejszym przekroju.

19

Schody pełne z drewna dębowego

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Pozostajemy w dziale konstrukcji betonowych. Schody pełne z drewna dębowego z podestem. W pierwszej części balustrada drewniana z ażurowym przedłużeniem do sufitu. Drugą część balustrady stanowią pręty ze stali nierdzewnej malowanej na czarno. Nowoczesny charakter schodów bez dodatkowych zdobień. Materiał wyselekcjonowany pierwszej klasy.

18

Schody na beton – Antoniów

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Antoniów Oto jaki efekt można uzyskać, dzięki fantazji i wyobraźni inwestora. Są to schody betonowe obudowane drewnem jesionowym, aby wyraźna faktura tego materiału była widoczna nawet spod warstwy białej farby. Niezwykle odważny projekt spowodował, że owe dzieło wyraźnie wyróżnia się od innych tego typu zabudowań. Cechą charakterystyczną jest tutaj […]

17

Schody dębowe rustykalne

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Tym razem powrót do źródeł.Klient najwyraźniej doceniający naturę, zażyczył sobie wykonanie schodów z drewna w klasie rustykalnej, to znaczy z naturalnymi sękami, przebarwieniami (jak leci) dodatkowo aby podkreślić występujące w poszczególnych stopniach sęki zasugerował wypełnienie ubytków czarnym poliamidem.Balustrada masywna z prętami poprzecznymi malowanymi na czarno. Podświetlenie stopniowe wykonane […]

16

Schody dębowe z balustradą niesymetryczną.

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Schody drewniane na konstrukcji betonowejSchody z litego drewna dębowego najwyższej jakości z podstopniami w kolorze białym podświetlane systemem LED zwieńczone balustradą niesymetrycznie ażurową również w kolorze białym.Drewno, na życzenie klienta koloryzowane pod kolor otoczenia. Wyjątkowy charakter wypełnienia balustrady powoduje niepowtarzalny efekt zaczerpnięty z krajów azjatyckich.Wykonanie w standarcie firmy […]

15

Schody jesionowe na beton z boazerią angielską.

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Zagwiździe województwo Opolskie Skomplikowane i niezwykle pracochłonne schody jesionowe w nowoczesnym standardzie kolorystycznym z przyścienną boazerią w stylu angielskim. Balustrada w całości drewniana, której wypełnienie stanowią drewniane elementy. Słupki wykończone w skromnej elegancji. Wielokątowa zabudowa stropu. Zamknięcie otworu pod schodami z praktyczną wysuwaną szufladą kątową.W komplet tych efektownych schodów […]

14

Schody dębowe klejone do betonu, z białymi podstopniami.

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Dębowe schody zabiegowe, w technologii ukrytych łączników metalowych.Balustrada wypełniona prętami ze stali nierdzewnej.Zachowane belki stropowe wypełnione listwami drewnianymi.Stopki słupów wykończone obejmą ze stali szlachetnej.

13

Schody dębowe klejone do betonu, z białymi podstopniami i balustradą.

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole W dalszym ciągu drewno dębowe pozostające na fali.Tym razem sposób wykończenia to olejowanie.Podstopnie wraz z wypełnieniem balustrady pomalowane na biało.Rurki metalowe malowane proszkowo.

12

Schody jesionowe klejone do betonu, wykonane z litego drewna

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Kotórz Mały Schody jesionowe klejone do betonu, wykonane z litego drewna. Stopnie i podstopnie są tej samej grubości. Listwy przyścienne tylko z jednej strony (wzdłuż ściany zewnętrznej). Tu wypełnieniem balustrady są rurki ze stali nierdzewnej o średnicy 25mm z nałożoną poręczą drewnianą. Całość bejcowana na ciemny kolor. Schody jesionowe […]

11

Schody dywanowe na betonie

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Dywanowe schody na beton – stopnie i podstopnie są tej samej grubości 4cm, a noski są zlicowane z podstopniami. Balustrada drewniana a wypełnienie to szkło hartowane połączone specjalnymi uchwytami ze stali nierdzewnej. Słupy osadownione na stopkach z kołnierzami ze stali nierdzewnej, a poręcz nałożona na słupy. Całość wykonana […]

10

Schody na beton, pełne, zabiegowe w C

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Schody na beton, pełne, zabiegowe w C. W całości wykonane z litego egzotycznego gatunku drewna merbau. Balustrada wzdłuż schodów to poręcze i masywne słupy drewniane, a wypełnienie to poziome linki stalowe. Całość wykończona lakierem bezbarwnym.

09

Schody wykonane w całości z litego drewna dąb

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Bierkowice Schody wykonane w całości z litego drewna dąb.Stylizowane na „dywanowe” tzn. stopnie i podstopnie są tej samej grubości 4cm,a noski są zlicowane z podstopniami.Balustrada to słupy i poręcz o tych samych wymiarach, a wypełnienie to szkło hartowane.Szkło specjalnie dopacowane do stopni – jest to bardzo rzadkie rozwiązanie, […]

08

Schody drewniane pełne (z podstopniami) na beton

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Zaodrze Schody drewniane pełne (z podstopniami) na beton wykonane w całości z egzotycznego gatunku drewna Jatoba.Na życzenie klienta wykończone lakierem na wysoki połysk.Parapet został wykonany z tego samego gatunku.

07

Schody na beton, pełne z podstopniami, zabiegowe w L

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Dobrzeń Wielki Schody na beton, pełne z podstopniami, zabiegowe w L.Schody jesionowe wykończone w 2 technikach: Część intensywnie używana – stopnie i poręcz bejcowana pod kolor klienta i wykończona lakierem, reszta pomalowana na biało kryjąco.Cechy wyróżniające te schody to wielkie zdobione słupy Królewskie.Dodatkowym atutem jest miły dla oka „brudnik” […]

06

Schody dębowe klejone do betonu

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Winów Schody dębowe klejone do betonu, wykonane z litego drewna. Stopnie i podstopnie są tej samej grubości. Wyjątkowość tych schodów polega na wyeliminowaniu listew przyściennych. Na podeście ułożona została deska podłogowa z mikrofazą. Całość wybielona olejem.

05

Schody dębowe w naturalnym kolorze, klejone do betonu

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Luboszyce Schody dębowe w naturalnym kolorze, klejone do betonu. Listwy przyścienne tylko z jednej strony (wzdłuż ściany zewnętrznej), Balustrada kuta, zakończona poręczą dębową. Na wyjściu schodów znajduje się stopień długi stopień ca całą szerokość klatki schodowej, zlicowany z podłogą drewnianą. Całość wykonana z litego drewna i wykończona lakierem bezbarwnym.

04

Schody dębowe w naturalnym kolorze, klejone do betonu

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Opole Schody dębowe w naturalnym kolorze, klejone do betonu. wykonane z litego drewna. Stopnie i podstopnie są tej samej grubości. Listwy przyścienne tylko z jednej strony (wzdłuż ściany zewnętrznej), po wewnętrznej stronie brudniki drewniane maskujące konstrukcje betonową. Wypełnienie balustrady wzdłuż schodów to 3 poziome pręty ze stali nierdzewnej, natomiast […]

03

Schody na beton bukowe

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Gogolin Schody na beton bukowe, bejcowane na życzenie klienta, pełne z podstopniami. Balustrada wzdłuż schodów i na zamknięciu otworu to słupy i poręcz drewniana, a wypełnienie to 4 poziome pręty ze stali nierdzewnej o średnicy 12mm. Na piętrze ostatni stopień został osadzony na wysokość podłogi.

02

Schody na beton, ażurowe, zabiegowe z podestem i progiem

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Gogolin Schody na beton, ażurowe, zabiegowe z podestem i progiem.W całości wykonane z litego dębu i bejcowane na życzenie klienta.Poręcze na pierwszym biegu zamocowane na uchwytach ze stali nierdzewnej. Balustrada na wyjściu ze schodów i na zamknięciu otworu to słupy, i tralki toczone, połączone masywną poręczą w kształcie omega.

01

Schody dębowe klejone do betonu, wykonane z litego drewna

Typ schodów: Schody na beton Lokalizacja: Dębska Kuźnia Schody dębowe klejone do betonu, wykonane z litego drewna. Stopnie i podstopnie są tej samej grubości. Wyjątkowość tych schodów polega na wyeliminowaniu listew przyściennych. Tu zastosowano bardzo prostą balustradę ze stali nierdzewnej z nałożoną poręczą drewnianą. Jest to rozwiązanie minimalistyczne i nowoczesne.

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet