12

Schody jesionowe klejone do betonu, wykonane z litego drewna

Typ schodów: Schody na beton

Lokalizacja: Kotórz Mały

Schody jesionowe klejone do betonu, wykonane z litego drewna. Stopnie i podstopnie są tej samej grubości. Listwy przyścienne tylko z jednej strony (wzdłuż ściany zewnętrznej). Tu wypełnieniem balustrady są rurki ze stali nierdzewnej o średnicy 25mm z nałożoną poręczą drewnianą. Całość bejcowana na ciemny kolor.


Schody jesionowe

Jesionowe schody z drewna litego klejonego do betonu to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla tych osób, które cenią sobie trwałość i wytrzymałość konstrukcji, a jednocześnie chcą mieć piękne i eleganckie schody w swoim domu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich, starannie dobranych materiałów i sprawdzonych techniki klejenia, schody te są bardzo solidne, estetyczne, odporne na wilgoć i zmiany temperatury. Jeśli marzysz o schodach jesionowych – naturalnych bądź bielonych, zapraszamy do współpracy z naszą firmą ASA!

Charakterystyka drewna jesionowego

Jesion, z którego wykonujemy stopnie i podstopnie klejone do betonu, to drewno o pięknej barwie i wyjątkowej strukturze. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, ale również do tradycyjnych aranżacji. Jest bardzo twarde, wytrzymałe, giętkie i odporne na uszkodzenia mechaniczne, posiada też niską skłonność do pękania, co sprawia, że schody te będą służyć przez wiele lat bez konieczności wymiany.

Schody jesionowe wykonane z litego drewna są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych (np. bielone) oraz kształtach stopni i podestów – ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji nie jest więc problematyczne.

Wyjątkowe schody jesionowe bielone lub naturalne – dobra i tania alternatywa dla schodów dębowych

Jeśli planujesz remont lub wykończenie wnętrz, koniecznie weź pod uwagę schody jesionowe. W odróżnieniu do klasycznych schodów wykonanych z drewna dębowego, struktura drewna jesionowego jest gładsza i bardziej sprężysta, surowiec ten jest też łatwiejszy w obróbce. Można je barwić na dowolny kolor – duża popularnością w domach jednorodzinnych cieszą się schody bielone. Na uwagę zasługuje też cena schodów jesionowych – zazwyczaj są one tańsze niż dębowe, ale wszystko zależy od wybranej wersji konstrukcji.

Przy wyborze schodów jesionowych klejonych do betonu należy zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale również na jakość wykonania oraz zastosowane materiały. Dlatego warto zlecić wykonanie schodów u fachowców, którzy zapewnią najwyższą jakość usługi oraz gwarancję na wykonane prace – jeśli szukasz doświadczonych stolarzy, zgłoś się do nas! W ASA z przyjemnością stworzymy dla Ciebie klejone do betonu schody jesionowe wykonane z litego drewna. Taka inwestycja podniesie wartość każdego wnętrza! Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły, poznać wycenę i warunki współpracy.

Schody ASA 1983-2023
RODO
Wykonanie: Pixanet